Ettevõttest

SRV Ehituse AS on üks vanimaid kinnisvaraarenduse ja projektijuhtimise ettevõtteid Eestis, alustades kinnisvaraturul kohe pärast Eesti taasiseseisvumist 1992. aastal. SRV Ehituse AS ainuomanikuks on tuntud Soome kinnisvaraarendus- ja ehitusfirma SRV Yhtiöt Oyj, kelle euroopalik kogemustepagas on olnud aluseks SRV Ehituse AS-i ülesehitamisel ja tegevuse arendamisel.

SRV Ehituse AS-i põhitegevuseks on elamispindade ja ärikinnisvara arendus ja ehitus. Tänu asjatundlikele spetsialistidele ja laiaulatuslikele kogemustele on ettevõte aastatega edukalt ellu viinud terve rea arendusprojekte ja saavutanud oma tegevusega ning ehitiste kvaliteediga tellijate kui ka koostööpartnerite usalduse. SRV valminud objektidest võib nimetada selliseid esinduslikke Tallinna kesklinna hooneid nagu Viru Keskus, Radisson Blu Hotel, Rävala Ärikeskus ja Postimehe Maja.

SRV Ehituse AS on vastavalt oma põhimõtetele alati tähtsaks pidanud konstruktiivseid ja korrektseid suhteid klientidega. Ettevõtte eesmärk on olla koostöös kliendiga paindlik ja läbi mitmekülgsete teenuste pakkumise jõuda oodatud ja tervikliku lahenduseni. Ükski kliendi mure või ettepanek ei jää SRV-s tähelepanuta.

Missioon

SRV ülesanne on elukvaliteedi parandamine hoonestatud keskkonna säästlike lahenduste kaudu

Visioon

SRV on kõige atraktiivsem koostööpartner ehitusprojektide alal

Brändi lubadus

Sinu elu ehitaja

SRV Grupi ettevõte Eestis on SRV Ehituse AS