Baltimaade hanked

Meie visiooniks on omada kõikide usaldusväärsete ettevõtete kontakte üle Euroopa. Olla nendega pidevas koostöös saamaks nõutud kvaliteedi ja parima hinnaga tooteid ning teenuseid.

SRV Grupp asutas märtsis 2013 Baltikumi hankeosakonna Eestisse. Hankeosakonna peamine eesmärk on korraldada ja koordineerida Soome töömaade hankeid Baltikumi turult.

Eestis asuva hankeosakonna igapäevatööks on SRV kontserni Soomes asuvate töömaade üldehituslike ehitushangete läbiviimine Eestis ja ülejäänud Baltimaades. See tähendab, et kõik hinnapäringud jõuaksid õigel ajal õigesse kohta. Hetkel tegeleme peamiselt üldehitusliku poolega ning tehno- ja elektritöödehanked viiakse läbi töömaadel.

Baltikumi hankeosakond on väga tihedas koostöös SRV Grupi eelarvestusosakonnaga. Tegeleme eelhinnaküsimiste ja eelpakkumiste suunamise ning kontrolliga. Sellega toetame juba eelpakkumiste faasis Baltimaade tarnijate kaasamist.

Lisaks otsime aktiivselt usaldusväärseid ja kindlaid koostööpartnereid Baltimaade turult. Püüame leida kontakti kõikide juba Soomes tegutsevate Baltikumi ettevõtetega, mis kuuluvad meie sihtrühma. Samuti otsime uusi potentsiaalseid koostööpartnereid, kes soovivad alustada kaupade ja teenuste pakkumist Soome. Muuhulgas teostame ka tellijapoolset järelevalvet, teeme ettevõtete taustauuringuid ja aitame kaasa SRV arendusprojektide elluviimisel.